WOLONTARIUSZE

Uczę języka rosyjskiego oraz przedmiotów gastronomicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie. Wolontariatem zajmuję się w szkole od 20 lat. Staram się angażować młodzież mojej szkoły w różne jego formy dla potrzebujących na terenie szkoły, miasta, powiatu i całej Polski. Wolontariuszem, odwiedzającym Hospicjum jestem od pół roku - dzięki Towarzystwu Przyjaciół Chorych, które zainspirowało mnie,pokazując jak wiele znaczy bezinteresowna pomoc w takim miejscu. Pomagając innym, pomagam sobie - po prostu tego potrzebuję.

Od wielu lat jestem w zarządzie Kwidzyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych. Zawsze wspierałam działania hospicjum. Zostałam wolontariuszem z czego jestem bardzo dumna.

Jestem uczniem technikum gastronomicznego w Kwidzynie. Poza szkołą pracuje w kawiarni „Pozytywka”. Interesuje się sportem. Moim hobby jest podróżowanie. Chodząc po hospicjum zauważyłem ,że ludzka empatia jest bardzo niska.Nie tylko do starszych ludzi,ale do wszystkich. Dlaczego „wszedłem” w wolontariat hospicyjny? Szczerze to z przypadku,ale wiem, że na starość zostają tylko wspomnienia i chce dać coś od siebie szczęśliwego w tych ostatnich  chwilach życia.

Pracuję w Szkle Podstawowej nr 5  w Kwidzynie. Kocham pracę z dziećmi i podróże .Swój wolny czas poświęcam chorym w hospicjum

Jestem dyrektorem Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie. Moje miejsce na ziemi to Kwidzyn. Swój wolny czas poświęcam w działaniach na  rzecz hospicjum

Jestem nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie. Bardzo lubię pracować z młodzieżą . O wolontariacie dowiedziałam się od koleżanki. Poszłam na spotkanie i zostałam .

Uczę matematyki w Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie. Zawsze chętnie pomagałam swoim uczniom  teraz pomagam chorym.

PODSTRONY

PRZEKAŻ 1 %

KONTAKT

KWIDZYŃSKIE TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CHORYCH W KWIDZYNIE
Hospicjum im. Św. Wojciecha w Kwidzynie

ul. Malborska 18 A,
82 - 500 Kwidzyn
tel. 055 613 19 13
tel. kom. 781711913

Konto bankowe : 86102017780000280200432609

POBIERZ

BROSZURA.pdf

Naciśnij na ikonkę aby pobrać broszurę informacyjną

TOP