Kolejny czwartek ( 14.05) i kolejne spotkanie Grupy Wsparcia. Znowu wiele się działo! Podczas wielu rozmów przy kawce powstały piękne świece, które każdy mógł zabrać do domu. Spotkania ze specjalistami sprawiają, że dzień staje się lepszy. Do zobaczenie już za tydzień. Już w czwartek czeka na Was Pani terapeutka Klaudia z nowym pomysłem, Pan psycholog Marcin
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek 🌸 Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla Waszej ciężkiej pracy, poświęcenia i serca, które wkładacie w opiekę nad pacjentami. Jesteście fundamentem systemu opieki zdrowotnej, a Wasza praca nie pozostaje niezauważona. Życzymy Wam, aby ten dzień był pełen wdzięczności, uśmiechu i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech Wasza pasja i zaangażowanie
7 maja zapisze się s historii naszego hospicjum. Po raz pierwszy zorganizowałyśmy zajęcia Grupy Wsparcia dla naszych Pacjentów z Hospicjum Domowego. Pierwsze spotkanie polegało na wymianie doświadczeń, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, wymianie informacjami i udzielaniu wsparcia emocjonalnego. Zajęcia prowadzone były przez psychologów i terapeutę. Na początku było zapoznanie, potem rozmowy i samodzielne ozdabianie świeczek. Kto






