
7 maja zapisze się s historii naszego hospicjum. Po raz pierwszy zorganizowałyśmy zajęcia Grupy Wsparcia dla naszych Pacjentów z Hospicjum Domowego. Pierwsze spotkanie polegało na wymianie doświadczeń, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, wymianie informacjami i udzielaniu wsparcia emocjonalnego. Zajęcia prowadzone były przez psychologów i terapeutę. Na początku było zapoznanie, potem rozmowy i samodzielne ozdabianie świeczek. Kto chcial mógł skorzystać z pomocy Pani Rehabilitantki. Goście mieli też okazję porozmawiać ze swoimi Paniami Pielęgniarkami z HD i oczywiście z Panią Dyrektor Katarzyna Wolanowską. Na zakończenie były rozmowy przy kawie.
Do zobaczenia za tydzień
Zapraszamy w czwartki o godz 11:00
Wielkie podziękowania dla Pracowników, którzy tworzą Grupę Wsparcia. Jesteście wspaniali!





