
Kolejny czwartek ( 14.05) i kolejne spotkanie Grupy Wsparcia. Znowu wiele się działo! Podczas wielu rozmów przy kawce powstały piękne świece, które każdy mógł zabrać do domu.
Spotkania ze specjalistami sprawiają, że dzień staje się lepszy. Do zobaczenie już za tydzień.
Już w czwartek czeka na Was Pani terapeutka Klaudia z nowym pomysłem, Pan psycholog Marcin nie tylko zadba o Wasz nastrój, ale nawet o transport, żebyście bezpiecznie dotarli do nas. Rozmowy z Panią psycholog Oliwą poprawia samopoczucie, a Pani fizjoterapeutka Martyna zadba o Wasze ciało. Do zobaczenia!





