WOLONTARIUSZE

Jarmark Cysterski w Pelplinie 18.09.2022

Pierniki przepisu Pani Małgosi przepełnione masłem i miodem gryczanym upiekła młodzież z ZS nr 2 pod kierunkiem Pani Anny Jabłońskiej. Podczas warsztatów Wolontariusze udekorowali 60 piernikowych serc. Każde jest inne i niepowtarzalne.
Smaki Jesieni 24.09.2022
 
Smaki Jesieni 24.09.2022
 
Październik to już najwyższy czas na przygotowanie Pól Nadziei.W tym roku to ogromny plac przed Hospicjum. Podarowane przez Panią Izabelę Wiśniewską cebulki żonkili posadziliśmy przy pomocy dzieci i ich opiekunów ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz nr 5, młodzieży z Ochotniczego Hufca Pracy i Zespołu Szkół nr 2.
 
9 czerwca i 23 sierpnia organizowany był Rodzinny Piknik dla naszych Podopiecznych. Wolontariusze rozstawili namioty, zastawili stoły i rozpalili grilla. Zapach był tak nęcący, że sąsiedzi z DPS również z ochotą do nas dołączyli Zespół " Ty i Ja" cudownie grał dla wszystkich. Była radość i smutek, wspomnienia, uśmiechy i wspólny śpiew. Jak cudownie móc spotkać się razem i spędzić tak miłe chwile.
 
Pachnące warsztaty tworzenia świec poprowadziła Pani Kamila. Było cudnie i inspirująco. W rodzinnej atmosferze tworzyliśmy piękne prezenty do nabycia na świątecznych stoiskach Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych - Hospicjum im. Św. Wojciecha .
 

Dziś czas relaksu dla Wolontariuszy. Dziękujemy serdecznie za fantastyczne warsztaty Pani Ani Okońskiej - Kaczmarek. Za jakiś czas okaże się, co tam udało nam się wylepić.

Piknik Obywatelski - Fundacja MAPA Obywatelska 03.09.2022 r.

„Kolejny jesienny dzień…Każdy z nas ma swoje pasje…Jedni cenią sobie spacery, inni oglądają filmy,ale są też tacy,którzy oddają się emocjonującej i wciągającej rozrywce,jaką są gry planszowe,w towarzystwie bliskich osób.

TOP
Skip to content